OSSSC Group C Recruitment 2021 – Apply Online for 2841 Vacancy
Odisha Job

OSSSC Recruitment 2021 Latest Odisha Government Jobs October 2021

OSSSC Group C Recruitment 2021 – Apply Online for 2841 Vacancy

ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ସୂଚନା:
ଷ୍ଟାଟିଷ୍ଟିକାଲ୍ ଫିଲ୍ଡ ସର୍ଭେର୍, ଆସଷ୍ଟ୍ ରେଭିନ୍ୟୁ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର, ଆମିନ, ଫରେଷ୍ଟ ଗାର୍ଡ, ଗ୍ରୁପ୍ ସି କ୍ୟାଡର ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକ୍ସାଇଜ୍ କନଷ୍ଟେବଲ୍ ଭ୍ୟାକାନ୍ସ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଓଡିଶା ସବ୍-ଅର୍ଡିନେଟ୍ ଷ୍ଟାଫ୍ ସିଲେକସନ କମିଶନ (ଓଏସ୍ଏସ୍ଏସ୍ସି) ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଛି। ସେହି ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଖାଲି ବିବରଣୀ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି ସେମାନେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ Online ିପାରିବେ ଏବଂ ଅନ୍ଲାଇନ୍ରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ |

Odisha Sub-ordinate Staff Selection Commission (OSSSC)

ପଞ୍ଜୀକରଣ ଏବଂ ଆବେଦନପତ୍ର ଦାଖଲ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ: 01-10-2021 |

ପଞ୍ଜୀକରଣ ଏବଂ ଆବେଦନପତ୍ର ଦାଖଲ ପାଇଁ ଶେଷ ତାରିଖ: 21-10-2021 |

Vacancy Details

Post Name Group C Vacancy

Total Post 2841

Official Website Click Here

OSSSC Group C Recruitment 2021 – Apply Online for 2841 Vacancy
OSSSC Group C Recruitment 2021 – Apply Online for 2841 Vacancy

OSSSC Recruitment 2021 | Forest Guard, Field Surveyor & Other Posts | Total Vacancies 2841 | Last Date 21.10.2021 | Download OSSSC Group C Recruitment Notification @ www.osssc.gov.in

OSSSC ନିଯୁକ୍ତି 2021 | | ଫରେଷ୍ଟ ଗାର୍ଡ, ଫିଲ୍ଡ ସର୍ଭେର୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ | ମୋଟ ପଦବୀ 2841 | | ଶେଷ ତାରିଖ 21.10.2021 | OSSSC ଗ୍ରୁପ୍ C ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି @ www.osssc.gov.in ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ |

OSSSC Recruitment 2021 Online Mode ଆବେଦନଗୁଡିକ ଓଡିଶା ସବ୍-ଅର୍ଡିନେଟ୍ ଷ୍ଟାଫ୍ ଚୟନ ଆୟୋଗ ଦ୍ୱାରା OSSSC ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆମନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇଛି ଏବଂ 01.10.2021 ରେ ଅନଲାଇନ୍ ଲିଙ୍କ୍ ଖୋଲାଯିବ | ଓଡିଶା SSSC ଦ୍ 28 ାରା 2841 ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ହେବ ଏବଂ ଏହି ପଦବୀଗୁଡିକ ପରିସଂଖ୍ୟାନ କ୍ଷେତ୍ର ସର୍ବେକ୍ଷଣକାରୀ, ସହକାରୀ ରାଜସ୍ୱ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର, ଆମିନ, ଫରେଷ୍ଟ ଗାର୍ଡ ଏବଂ ଏକ୍ସାଇଜ୍ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି। ସମ୍ପ୍ରତି OSSSC ଉପରୋକ୍ତ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ 24.09.2021 ରେ ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି [ବିଜ୍ଞପ୍ତି ନମ୍ବର IIE- 121 / 2021-958 (C) / OSSSC] ପ୍ରଚାର କରିଛି | ଓଡିଶା ରାଜ୍ୟରେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଦୟାକରି 21.10.2021 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନଲାଇନ୍ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରନ୍ତି।

OSSSC Group C Recruitment notification & OSSSC Recruitment apply online link is available @ www.osssc.gov.in.

ଯେଉଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଓଡିଶା ସରକାରୀ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କର ଯୋଗ୍ୟତା ଯାଞ୍ଚ କରିବେ ଯଥା ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା, ବୟସ ସୀମା, ଅଭିଜ୍ଞତା ଇତ୍ୟାଦି OSSSC ଚୟନ ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା / ଦକ୍ଷତା ପରୀକ୍ଷା / ସାକ୍ଷାତକାର ଉପରେ ଆଧାରିତ ହେବ | Www.osssc.gov.in ନିଯୁକ୍ତି, ଓଡିଶା ଗ୍ରୁପ୍ ସି ନିଯୁକ୍ତି, OSSSC ଫରେଷ୍ଟ ଗାର୍ଡ ନିଯୁକ୍ତି, OSSSC ନୂତନ ପଦବୀ, ଆଗାମୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ସିଲାବସ୍, ଉତ୍ତର ଚାବି, ଯୋଗ୍ୟତା ତାଲିକା, ଚୟନ ତାଲିକା, ଆଡମିଟ୍ କାର୍ଡ, ଫଳାଫଳ, ଆଗାମୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଇତ୍ୟାଦି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ବିବରଣୀ | ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଅପଲୋଡ୍ ହେବ |

OSSSC ଫରେଷ୍ଟ ଗାର୍ଡ, ଫିଲ୍ଡ ସର୍ଭେର୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଦବୀ 2021 ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ |

ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ବୟସ ସୀମା | ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ପାଇଁ ବିଜ୍ଞାପନ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା SSSC ଚୟନ ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା / ସାକ୍ଷାତକାର / ପରୀକ୍ଷା ଉପରେ ଆଧାରିତ ହେବ |

ପ୍ରୟୋଗର ଧାରା | ଅନଲାଇନ୍ ମୋଡ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆବେଦନଗୁଡିକ କେବଳ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

Examination Fee ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅନଲାଇନ୍ ମୋଡ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଫି ଦେବାକୁ ପଡିବ |
ଦେୟ ବିବରଣୀ ପାଇବାକୁ ସରକାରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତିକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ |

How to apply Odisha OSSSC Recruitment 2021

ଡିଶା OSSSC ନିଯୁକ୍ତି 2021 କିପରି Apply କରିବେ |

ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ osssc.gov.in କୁ ଯାଆନ୍ତୁ |
ବିଜ୍ଞାପନ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ “ବିଜ୍ଞପ୍ତି ନମ୍ବର IIE- 121 / 2021-958 (C) / OSSSC ତାରିଖ 24.09.2021 – ଗ୍ରୁପ୍‘ ସି ’ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ମିଳିତ ନିଯୁକ୍ତି ପରୀକ୍ଷା -2021 ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ନିମନ୍ତ୍ରଣ,’ ବିଜ୍ଞାପନରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଏହାକୁ ପ read ଼ିବ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟତା ଯାଞ୍ଚ କରିବ |
ପୃଷ୍ଠାକୁ ଫେରନ୍ତୁ, ପ୍ରୟୋଗ ଲିଙ୍କ୍ ଖୋଜ |
ଯଦି ଆପଣ ନୂତନ ଉପଭୋକ୍ତା, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପଞ୍ଜୀକରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଲଗ୍ଇନ୍ କରିପାରିବେ ତେବେ ଆବେଦନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ |
ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ବିବରଣୀ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଦେୟ ଦିଅନ୍ତୁ |
ଶେଷରେ ଦାଖଲ ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆବେଦନ ଫର୍ମର ପ୍ରିଣ୍ଟ୍ ନିଅନ୍ତୁ |

Www.osssc.gov.in ନିଯୁକ୍ତି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇବାକୁ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ପୃଷ୍ଠା ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଏଠାରେ ଆପଣ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା, ବୟସ ସୀମା, ଆବେଦନ ମୋଡ୍, ଫି ଏବଂ କିପରି ଆବେଦନ କରିବେ ସେ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୂଚନା ପାଇବେ | ସର୍ବଶେଷ ଅଦ୍ୟତନ ଏବଂ ଆଗାମୀ ସରକାରୀ ପରୀକ୍ଷା ପାଇବାକୁ ନିୟମିତ https://gkhindime.co.in/odia/ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

…ଧନ୍ୟବାଦ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *